Targus 140W Single HDMI 4K GaN Dock, Black | Targus
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): DOCK402EU
Prekės kodas (MPN): DOCK402EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 2026-07-08 - / 8 vnt. | 191,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 223.00 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| Gross weight: | 1.36 kg |
| Gross width (mm): | 182.00 mm |
| Net weight: | 1.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 223.00 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| Gross weight: | 1.36 kg |
| Gross width (mm): | 182.00 mm |
| Net weight: | 1.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |