Targus | CN418EU | Clamshell Laptop Bag | Briefcase | Black/Red | 17-18 " | Shoulder strap
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 32,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Net weight: | 0.807 kg |
| Gross weight: | 0.817 kg |
| Gross depth (mm): | 490 mm |
| Gross height (mm): | 380 mm |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Volume (m3): | 0.010241 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Producer product name: | CN418EU |
| Producer product family: | Clamshell Laptop Bag |
| Case type: | Briefcase |
| Maximum screen size compatibility: | 18 " |
| Colour: | Black/Red |
| Screen size compatibility: | 17-18 " |
| Shoulder strap: | Yes |
| Weight: | 0.8 kg |
| Dimensions (W x D x H): | 424 x 38 x 292 mm |
| Waterproof: | No |
| Material: | Polyester |
| Gross depth master carton: | 690 mm |
| Gross width master carton: | 520 mm |
| Gross height master carton: | 405 mm |
| Net weight master carton: | 8.17 kg |
| Tare weight master carton: | 2.47 kg |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Net weight: | 0.807 kg |
| Gross weight: | 0.817 kg |
| Gross depth (mm): | 490 mm |
| Gross height (mm): | 380 mm |
| Gross width (mm): | 55 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Volume (m3): | 0.010241 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Producer product name: | CN418EU |
| Producer product family: | Clamshell Laptop Bag |
| Case type: | Briefcase |
| Maximum screen size compatibility: | 18 " |
| Colour: | Black/Red |
| Screen size compatibility: | 17-18 " |
| Shoulder strap: | Yes |
| Weight: | 0.8 kg |
| Dimensions (W x D x H): | 424 x 38 x 292 mm |
| Waterproof: | No |
| Material: | Polyester |
| Gross depth master carton: | 690 mm |
| Gross width master carton: | 520 mm |
| Gross height master carton: | 405 mm |
| Net weight master carton: | 8.17 kg |
| Tare weight master carton: | 2.47 kg |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |