Synology SSD SNV3410-400G 400 GB, SSD form factor M.2 2280 , SSD interface M.2 NVME, Write speed 750 MB/s, Read speed 3000 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 705,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 5.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 400 GB |
| Write speed: | 750 MB/s |
| Read speed: | 3000 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| Producer product name: | SNV3410-400G |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | NVMe PCIe 3.0 x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 5.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 400 GB |
| Write speed: | 750 MB/s |
| Read speed: | 3000 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| Producer product name: | SNV3410-400G |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | NVMe PCIe 3.0 x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |