SYNOLOGY RT6600ax Tri-band Wi-Fi6 Router
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): RT6600AX
Prekės kodas (MPN): RT6600AX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 362,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology RT6600AX - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 600 Mbps Maximum data rate (5 GHz Low Ban |
| Capacity: | Maximum number of VLANs: 5 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, FTP, DHCP, DDNS, FTPS |
| Features: | Wake on LAN (WOL), Syslog support, dynamic DNS server, VPN passthrough, Quality of Service (QoS), DHCP ser |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 32 cm x 17.5 cm x 20 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Built around the Wi-Fi 6 standard, the RT6600AX tri-band router can deliver up to 6.6 Gbps in combined wireless throughput. The three radios work in tandem with the configurable 2.5GbE WAN/LAN port to ensure the maximum connection speed for each device. Powered by the constantly evolving Synology Router Manager operating system, the RT6600AX is designed to make securing and managing your network simple. Funkcijos Supercharged performance Built for fast networking Secure network foundation Granular management tools Simple remote access |
| Product description: | Synology RT6600AX - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 600 Mbps Maximum data rate (5 GHz Low Ban |
| Capacity: | Maximum number of VLANs: 5 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, FTP, DHCP, DDNS, FTPS |
| Features: | Wake on LAN (WOL), Syslog support, dynamic DNS server, VPN passthrough, Quality of Service (QoS), DHCP ser |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 32 cm x 17.5 cm x 20 cm |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Built around the Wi-Fi 6 standard, the RT6600AX tri-band router can deliver up to 6.6 Gbps in combined wireless throughput. The three radios work in tandem with the configurable 2.5GbE WAN/LAN port to ensure the maximum connection speed for each device. Powered by the constantly evolving Synology Router Manager operating system, the RT6600AX is designed to make securing and managing your network simple.
Funkcijos
Supercharged performance
Built for fast networking
Secure network foundation
Granular management tools
Simple remote access