Synology MailPlus 20 Licenses
Gamintojas: Synology
Prekės kodas (MPN): MailPlus 20 Licenses
Prekės kodas (MPN): MailPlus 20 Licenses
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1265,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| License type: | |
| Platform: | |
| Language version: | |
| License term: | |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| License type: | |
| Platform: | |
| Language version: | |
| License term: | |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 24 month(s) |