SYNOLOGY HAT5320-4T 4TB SATA HDD
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): HAT5320-4T
Prekės kodas (MPN): HAT5320-4T
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 406,37 € | ||
| S1 | 19 vnt. 2026-05-29 - / 19 vnt. | 514,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - hard drive - Enterprise - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Drive class: | Enterprise |
| Features: | Air Drive Design |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 690 g |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
SYNOLOGY HAT5320-4T 4TB SATA HDD |
| Product description: | Synology - hard drive - Enterprise - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Drive class: | Enterprise |
| Features: | Air Drive Design |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 690 g |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
SYNOLOGY HAT5320-4T 4TB SATA HDD