Synology HAT5320-24T | Enterprise Series SATA HDD | 7200 RPM | 24000 GB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | 1534,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 147.00 mm |
| Gross height (mm): | 26 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 101 mm |
| Net weight: | 0.73 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.000386022 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Synology |
| Palette Qty: | 1205 pc(s) |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Producer product name: | HAT5320-24T |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 24000 GB |
| Producer product family: | Enterprise Series SATA HDD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 147.00 mm |
| Gross height (mm): | 26 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 101 mm |
| Net weight: | 0.73 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.000386022 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Synology |
| Palette Qty: | 1205 pc(s) |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Producer product name: | HAT5320-24T |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 24000 GB |
| Producer product family: | Enterprise Series SATA HDD |
| Warranty: | 60 month(s) |