Synology
Gamintojas: Synology
Prekės kodas (MPN): HAT3310-16T
Prekės kodas (MPN): HAT3310-16T
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 917,48 € | ||
| S2 | - / - | 917,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.77 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Synology |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Reliable hard drives purpose-built for Synology systems in home and small office environments. Funkcijos Durability - designed for 24/7 operation Updates - seamless firmware updates through DSM One-stop support - fast troubleshooting from Synology |
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.77 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Synology |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Reliable hard drives purpose-built for Synology systems in home and small office environments.
Funkcijos
Durability - designed for 24/7 operation
Updates - seamless firmware updates through DSM
One-stop support - fast troubleshooting from Synology