SYNOLOGY HAS5310 12TB SAS 3.5inch HDD
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): HAS5310-12T
Prekės kodas (MPN): HAS5310-12T
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1135,27 € | ||
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. |
1172,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - hard drive - Enterprise - 12 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 12 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Drive class: | Enterprise |
| Features: | Enterprise, workload up to 550 TB per year, NAS compatible |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
SYNOLOGY HAS5310 12TB SAS 3.5inch HDD |
| Product description: | Synology - hard drive - Enterprise - 12 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 12 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Drive class: | Enterprise |
| Features: | Enterprise, workload up to 550 TB per year, NAS compatible |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
SYNOLOGY HAS5310 12TB SAS 3.5inch HDD