Synology Hard Drive HAT3300-4T 5400 RPM, 4000 GB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 26 vnt. 1-5 d.d. 26 / - vnt. | 332,12 € | ||
| S2 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. |
312,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.71 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1016 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Producer product name: | HAT3300-4T |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 4000 GB |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 315 mm |
| Gross height master carton: | 240 mm |
| Net weight master carton: | 14.12 kg |
| Tare weight master carton: | 0.378 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Reliable hard drives purpose-built for Synology systems in home and small office environments. Funkcijos Durability - designed for 24/7 operation Updates - seamless firmware updates through DSM One-stop support - fast troubleshooting from Synology |
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.71 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 1016 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Producer product name: | HAT3300-4T |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 4000 GB |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 315 mm |
| Gross height master carton: | 240 mm |
| Net weight master carton: | 14.12 kg |
| Tare weight master carton: | 0.378 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Reliable hard drives purpose-built for Synology systems in home and small office environments.
Funkcijos
Durability - designed for 24/7 operation
Updates - seamless firmware updates through DSM
One-stop support - fast troubleshooting from Synology