Synology Hard Drive | HAS5310-20T | 7200 RPM | 20000 GB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1505,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 180 mm |
| Gross height (mm): | 40 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 137 mm |
| Net weight: | 0.72 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 95.20 g |
| Plastic (No PET): | 23.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.0009864 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Synology |
| Palette Qty: | 876 pc(s) |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 20000 GB |
| Producer product name: | HAS5310-20T |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SAS |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 180 mm |
| Gross height (mm): | 40 mm |
| Gross weight: | 0.84 kg |
| Gross width (mm): | 137 mm |
| Net weight: | 0.72 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 95.20 g |
| Plastic (No PET): | 23.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.0009864 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Synology |
| Palette Qty: | 876 pc(s) |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 20000 GB |
| Producer product name: | HAS5310-20T |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SAS |
| Warranty: | 60 month(s) |