Synology Enterprise HDD (HAT5300-12T) 7200 RPM, 12000 GB, HDD, 256 MB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 2026-06-19 - / 6 vnt. | 1015,01 € | ||
| S2 | - / - | 979,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 147.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.10 mm |
| Gross weight: | 0.87 kg |
| Gross width (mm): | 101.80 mm |
| Net weight: | 0.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 12000 GB |
| Drive device, buffer size: | 256 MB |
| Producer product name: | (HAT5300-12T) |
| Producer product family: | Enterprise HDD |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hot-swap: | No |
| Hard drive interface: | SATA |
| Device type: | HDD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Other features: | Sector size 512e |
Aprašymas Synology HAT5300 is designed to tackle demanding, high-volume workloads. Optimized specifically for Synology storage solutions, its design enables high sequential throughput, maximizing the number of concurrent clients the system can sustain. HAT5300 series drives are engineered for maximum dependability. Funkcijos Faster sequential read in Synology NAS Purpose-built for Synology servers running 24/7 Automatic firmware updates with DSM |
| Gross depth (mm): | 147.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.10 mm |
| Gross weight: | 0.87 kg |
| Gross width (mm): | 101.80 mm |
| Net weight: | 0.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 12000 GB |
| Drive device, buffer size: | 256 MB |
| Producer product name: | (HAT5300-12T) |
| Producer product family: | Enterprise HDD |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hot-swap: | No |
| Hard drive interface: | SATA |
| Device type: | HDD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Other features: | Sector size 512e |
Aprašymas
Synology HAT5300 is designed to tackle demanding, high-volume workloads. Optimized specifically for Synology storage solutions, its design enables high sequential throughput, maximizing the number of concurrent clients the system can sustain. HAT5300 series drives are engineered for maximum dependability.
Funkcijos
Faster sequential read in Synology NAS
Purpose-built for Synology servers running 24/7
Automatic firmware updates with DSM