Synology Dual-Band Wi-Fi 6 Router WRX560 802.11ax, 600+2400 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO No, Antenna type Internal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 285,74 € | ||
| S2 | - / - | 284,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.55 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 600+2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | WRX560 |
| Producer product family: | Dual-Band Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 6 |
| Other features: | 1 × Gigabit WAN Port |
| Palette Qty: | 450 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Funkcijos Wi-Fi 6 Mesh support Safe Internet access 2.5GbE WAN/LAN |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.55 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 600+2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | WRX560 |
| Producer product family: | Dual-Band Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Antennas quantity: | 6 |
| Other features: | 1 × Gigabit WAN Port |
| Palette Qty: | 450 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Funkcijos
Wi-Fi 6
Mesh support
Safe Internet access
2.5GbE WAN/LAN