SYNOLOGY D4ES03-8G 8GB DDR4 ECC SODIMM
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4ES03-8G
Prekės kodas (MPN): D4ES03-8G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 600,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES03-8G |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The Synology D4ES03-8G memory module provides a reliable and efficient upgrade for systems requiring enhanced performance. With an 8 GB capacity, this DRAM memory module is based on DDR4 SDRAM technology, ensuring smooth multitasking and improved speed for memory-intensive applications. Designed with a 260-pin SO-DIMM form factor, it fits seamlessly into compatible systems, offering easy installation and dependable functionality. The built-in ECC data integrity check helps maintain data accuracy, making it suitable for critical tasks where reliability is essential. Funkcijos 8 GB storage capacity for effective performance DDR4 SDRAM technology for enhanced speed ECC data integrity check for improved reliability 260-pin SO-DIMM form factor for compatibility Unbuffered design for a straightforward upgrade |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES03-8G |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The Synology D4ES03-8G memory module provides a reliable and efficient upgrade for systems requiring enhanced performance. With an 8 GB capacity, this DRAM memory module is based on DDR4 SDRAM technology, ensuring smooth multitasking and improved speed for memory-intensive applications. Designed with a 260-pin SO-DIMM form factor, it fits seamlessly into compatible systems, offering easy installation and dependable functionality. The built-in ECC data integrity check helps maintain data accuracy, making it suitable for critical tasks where reliability is essential.
Funkcijos
8 GB storage capacity for effective performance
DDR4 SDRAM technology for enhanced speed
ECC data integrity check for improved reliability
260-pin SO-DIMM form factor for compatibility
Unbuffered design for a straightforward upgrade