SYNOLOGY D4ES02-8G 8GB DDR4 ECC SODIMM
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4ES02-8G
Prekės kodas (MPN): D4ES02-8G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 581,92 € | ||
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. |
570,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES02-8G |
| Designed for: | Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+; RackStation RS822+, RS822RP+ |
Aprašymas Select authentic Synology memory modules for optimum compatibility and reliability. Installation of non-Synology memory modules can lead to system instability or boot failures. |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES02-8G |
| Designed for: | Disk Station DS1522+, DS2422+, DS3622XS+, DS723+, DS923+; RackStation RS822+, RS822RP+ |
Aprašymas
Select authentic Synology memory modules for optimum compatibility and reliability. Installation of non-Synology memory modules can lead to system instability or boot failures.