SYNOLOGY D4ES02-4G 4GB DDR4 ECC SODIMM
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4ES02-4G
Prekės kodas (MPN): D4ES02-4G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 376,83 € | ||
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. |
383,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 4 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 4 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES02-4G |
| Designed for: | Disk Station DS2422+ |
SYNOLOGY D4ES02-4G 4GB DDR4 ECC SODIMM RAM Module |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 4 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 4 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES02-4G |
| Designed for: | Disk Station DS2422+ |
SYNOLOGY D4ES02-4G 4GB DDR4 ECC SODIMM RAM Module