SYNOLOGY D4ES01-16G 16GB DDR4 ECC SODIMM
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): D4ES01-16G
Prekės kodas (MPN): D4ES01-16G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1709,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 16 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES01-16G |
| Designed for: | Disk Station DS2422+, DS3622XS+ |
Aprašymas Select authentic Synology memory modules for optimum compatibility and reliability. Installation of non-Synology memory modules can lead to system instability or boot failures. |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 16 GB - SO-DIMM 260-pin - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Unbuffered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ES01-16G |
| Designed for: | Disk Station DS2422+, DS3622XS+ |
Aprašymas
Select authentic Synology memory modules for optimum compatibility and reliability. Installation of non-Synology memory modules can lead to system instability or boot failures.