SYNOLOGY D4ER02-32G 32GB DDR4 ECC RDIMM
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4ER02-32G
Prekės kodas (MPN): D4ER02-32G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3074,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 32 GB - DIMM 288-pin - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Registered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ER02-32G |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The Synology D4ER02-32G is a memory module designed to enhance system functionality and efficiency. With a storage capacity of 32 GB, this DDR4 SDRAM module provides reliable and faster data processing, ensuring smooth operation for demanding applications. Its registered design and data integrity check (ECC) feature contribute to improved system stability by reducing the risk of data corruption, making it a choice for both professional and personal use. Funkcijos Storage capacity of 32 GB for demanding applications DDR4 SDRAM technology for performance ECC support for data integrity and system stability Registered design for system compatibility 288-pin DIMM form factor for versatile installation |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 32 GB - DIMM 288-pin - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Registered |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ER02-32G |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The Synology D4ER02-32G is a memory module designed to enhance system functionality and efficiency. With a storage capacity of 32 GB, this DDR4 SDRAM module provides reliable and faster data processing, ensuring smooth operation for demanding applications. Its registered design and data integrity check (ECC) feature contribute to improved system stability by reducing the risk of data corruption, making it a choice for both professional and personal use.
Funkcijos
Storage capacity of 32 GB for demanding applications
DDR4 SDRAM technology for performance
ECC support for data integrity and system stability
Registered design for system compatibility
288-pin DIMM form factor for versatile installation