SYNOLOGY D4ECSO-2666-16G 16GB RAM DDR4
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4ECSO-2666-16G
Prekės kodas (MPN): D4ECSO-2666-16G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1709,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 16 GB - SO-DIMM 260-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ECSO-2666-16G |
| Designed for: | Deep Learning NVR DVA3219 |
Aprašymas Always select authentic Synology memory modules from local distributors for optimum compatibility and reliability. Installation of non-Synology memory modules can lead to system instability or boot failures. |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 16 GB - SO-DIMM 260-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4ECSO-2666-16G |
| Designed for: | Deep Learning NVR DVA3219 |
Aprašymas
Always select authentic Synology memory modules from local distributors for optimum compatibility and reliability. Installation of non-Synology memory modules can lead to system instability or boot failures.