SYNOLOGY 8GB RAM DDR4 2666Mhz UDIMM
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4EC-2666-8G
Prekės kodas (MPN): D4EC-2666-8G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 581,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4EC-2666-8G |
| Designed for: | RackStation RS1619xs+, RS3617RPxs, RS3617xs+, RS3618XS, RS4017XS+ |
Aprašymas Synology memory modules offer optimal compatibility and reliability. |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Features: | Unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Oem manufacturer equivalent part: | Synology D4EC-2666-8G |
| Designed for: | RackStation RS1619xs+, RS3617RPxs, RS3617xs+, RS3618XS, RS4017XS+ |
Aprašymas
Synology memory modules offer optimal compatibility and reliability.