SYNOLOGY 64GB DDR4 ECC Registered DIMM
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4ER01-64G
Prekės kodas (MPN): D4ER01-64G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4782,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 64 GB - DIMM 288-pin - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 64 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Registered |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
| Designed for: | Synology SA3410, SA3610, SA6400; FlashStation FS3410; High Density HD6500 |
Aprašymas Always choose genuine Synology memory modules from your local distributors for maximum compatibility and reliability. Installing non-Synology memory modules may cause system instability or boot errors. |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 64 GB - DIMM 288-pin - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 64 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Registered |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
| Designed for: | Synology SA3410, SA3610, SA6400; FlashStation FS3410; High Density HD6500 |
Aprašymas
Always choose genuine Synology memory modules from your local distributors for maximum compatibility and reliability. Installing non-Synology memory modules may cause system instability or boot errors.