SYNOLOGY 16GB DDR4 ECC Registered DIMM
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): D4ER01-16G
Prekės kodas (MPN): D4ER01-16G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1709,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Registered |
| Designed for: | Synology SA3400, SA3600; FlashStation FS3400, FS3600, FS6400 |
SYNOLOGY 16GB DDR4 ECC Registered DIMM |
| Product description: | Synology - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - registered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Data integrity check: | ECC |
| Features: | Registered |
| Designed for: | Synology SA3400, SA3600; FlashStation FS3400, FS3600, FS6400 |
SYNOLOGY 16GB DDR4 ECC Registered DIMM