Synology | HAT3300-2T | 5400 RPM | 2000 GB | 3.5 inch | HDD
Gamintojas: Synology
Prekės kodas (MPN): HAT3300-2T
Prekės kodas (MPN): HAT3300-2T
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 24 vnt. 2026-07-10 - / 24 vnt. | - | 146,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Synology |
| Paper/Pasteboard: | 100 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.709 kg |
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Gross height (mm): | 35 mm |
| Volume (m3): | 0.0008505 m³ |
| Net weight: | 0.609 kg |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Form factor: | 3.5 inch |
| Capacity: | 2000 GB |
| Producer product name: | HAT3300-2T |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA 6 Gb/s |
| Device type: | HDD |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Synology |
| Paper/Pasteboard: | 100 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.709 kg |
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Gross height (mm): | 35 mm |
| Volume (m3): | 0.0008505 m³ |
| Net weight: | 0.609 kg |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Form factor: | 3.5 inch |
| Capacity: | 2000 GB |
| Producer product name: | HAT3300-2T |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA 6 Gb/s |
| Device type: | HDD |
| Warranty: | 36 month(s) |