Synology | Enterprise HDD | (HAT5300-16T) | 7200 RPM | 16000 GB | HDD | 512 MB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1183,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 175 mm |
| Gross weight: | 0.722 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.622 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00070875 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 16000 GB |
| Drive device, buffer size: | 512 MB |
| Producer product name: | (HAT5300-16T) |
| Producer product family: | Enterprise HDD |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hot-swap: | No |
| Hard drive interface: | SATA |
| Device type: | HDD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Other features: | Sector size 512e |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 310 mm |
| Gross height master carton: | 240 mm |
| Net weight master carton: | 14.44 kg |
| Tare weight master carton: | 0.372 kg |
| Palette Qty: | 920 pc(s) |
| Producer: | Synology |
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 175 mm |
| Gross weight: | 0.722 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.622 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00070875 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 16000 GB |
| Drive device, buffer size: | 512 MB |
| Producer product name: | (HAT5300-16T) |
| Producer product family: | Enterprise HDD |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hot-swap: | No |
| Hard drive interface: | SATA |
| Device type: | HDD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Other features: | Sector size 512e |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 310 mm |
| Gross height master carton: | 240 mm |
| Net weight master carton: | 14.44 kg |
| Tare weight master carton: | 0.372 kg |
| Palette Qty: | 920 pc(s) |
| Producer: | Synology |