SYNOLOGY HAT3310-12 NAS 12TB SATA 3.5in
Gamintojas: SYNOLOGY
Prekės kodas (MPN): HAT3310-12T
Prekės kodas (MPN): HAT3310-12T
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 482,69 € | ||
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 20 vnt. 2026-06-12 17 / 20 vnt. |
665,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Synology Plus Series HAT3310-12T - hard drive - 12 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 12 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Upgradable firmware, Conventional magnetic recording (CMR) |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Reliable hard drive purpose-built for Synology systems in home and small office environments. Funkcijos Superior dependability Easy firmware updates Comprehensive testing |
| Product description: | Synology Plus Series HAT3310-12T - hard drive - 12 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 12 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Upgradable firmware, Conventional magnetic recording (CMR) |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Reliable hard drive purpose-built for Synology systems in home and small office environments.
Funkcijos
Superior dependability
Easy firmware updates
Comprehensive testing