STEELSERIES Rival 5
Gamintojas: STEELSERIES
Prekės kodas (MPN): 62551
Prekės kodas (MPN): 62551
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 33 vnt. 1-5 d.d. 33 / - vnt. | - | 91,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | SteelSeries Rival 5 - mouse - USB - matte black |
| Device type: | Mouse - ergonomic |
| Connectivity technology: | Wired - USB |
| Colour: | Matte black |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 6.815 cm x 12.88 cm x 4.2 cm |
| Weight: | 85 g |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 9 |
| Movement resolution: | 18000 cpi |
| Performance: | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, 400 inches per second, realtime sens |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, 9 programmable buttons, RGB 16.8 millions multi-colour illumination, |
| Cable length: | 2 m |
| Os required: | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
Aprašymas Precision multi-genre gaming mouse. Dominate in any game you play. The Rival 5 is the most versatile precision gaming mouse. Customize its programmable buttons to fit your gameplay, including the custom quick-action toggle switch that's built for lightning-fast reaction plays. Funkcijos Perfect for all Battle Royale, FPS, MOBA, MMO, and other fast-paced games TrueMove Air precision optical gaming sensor with true 1-to-1 tracking Ergonomic programmable layout with quick-action side buttons Lightweight and extra durable Golden Micro IP54 switches Brilliant PrismSync lighting with beautifully crisp colors |
| Product description: | SteelSeries Rival 5 - mouse - USB - matte black |
| Device type: | Mouse - ergonomic |
| Connectivity technology: | Wired - USB |
| Colour: | Matte black |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 6.815 cm x 12.88 cm x 4.2 cm |
| Weight: | 85 g |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 9 |
| Movement resolution: | 18000 cpi |
| Performance: | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, 400 inches per second, realtime sens |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, 9 programmable buttons, RGB 16.8 millions multi-colour illumination, |
| Cable length: | 2 m |
| Os required: | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
Aprašymas
Precision multi-genre gaming mouse. Dominate in any game you play. The Rival 5 is the most versatile precision gaming mouse. Customize its programmable buttons to fit your gameplay, including the custom quick-action toggle switch that's built for lightning-fast reaction plays.
Funkcijos
Perfect for all Battle Royale, FPS, MOBA, MMO, and other fast-paced games
TrueMove Air precision optical gaming sensor with true 1-to-1 tracking
Ergonomic programmable layout with quick-action side buttons
Lightweight and extra durable
Golden Micro IP54 switches
Brilliant PrismSync lighting with beautifully crisp colors