STEELSERIES Apex Pro Mini Gen 3 Keyboard
Gamintojas: STEELSERIES
Prekės kodas (MPN): 64913
Prekės kodas (MPN): 64913
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 287,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | SteelSeries Apex Pro Mini - Gen 3 - keyboard - QWERTY - US English Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | Per-key RGB / 16.8 million colors |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US English |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | OmniPoint 3.0 Adjustable HyperMagnetic |
| Dimensions (wxdxh): | 29.3 cm x 10.3 cm x 4.03 cm |
| Weight: | 543 g |
Aprašymas The fast and advanced keyboard performs effortlessly for all undertakings, whether you need the fastest keystrokes in gaming to destroy the competition, or deliberate presses for typing accuracy - the power is yours to wield. Funkcijos Fast OmniPoint 2.0 adjustable switches with 11x quicker response and 10x swifter actuation Customize the sensitivity of every key from a speedy 0.2 mm to a deliberate 3.8 mm Program two different actions to the same key for powerful gaming shortcuts Compact 60% form factor with side-printed functions for full-size keyboard functionality |
| Product description: | SteelSeries Apex Pro Mini - Gen 3 - keyboard - QWERTY - US English Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | Per-key RGB / 16.8 million colors |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US English |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | OmniPoint 3.0 Adjustable HyperMagnetic |
| Dimensions (wxdxh): | 29.3 cm x 10.3 cm x 4.03 cm |
| Weight: | 543 g |
Aprašymas
The fast and advanced keyboard performs effortlessly for all undertakings, whether you need the fastest keystrokes in gaming to destroy the competition, or deliberate presses for typing accuracy - the power is yours to wield.
Funkcijos
Fast OmniPoint 2.0 adjustable switches with 11x quicker response and 10x swifter actuation
Customize the sensitivity of every key from a speedy 0.2 mm to a deliberate 3.8 mm
Program two different actions to the same key for powerful gaming shortcuts
Compact 60% form factor with side-printed functions for full-size keyboard functionality