STEELSERIES Apex 5 US
Gamintojas: STEELSERIES
Prekės kodas (MPN): 64532
Prekės kodas (MPN): 64532
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 182,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | SteelSeries Apex 5 - keyboard - with display Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Built-in devices: | Display |
| Hot keys function: | Multimedia |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | Hybrid Blue Switch |
| Dimensions (wxdxh): | 44.5008 cm x 14.00048 cm x 4.0386 cm |
| Weight: | 927.142 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas The Apex 5 gaming keyboard has hybrid mechanical switches that combine the smoothness of a membrane switch with the added durability, performance, and satisfying tactile click of a blue mechanical switch. It also boasts premium features, such as per-key RGB customization, an OLED Smart Display, aircraft-grade aluminum alloy frame, premium magnetic wrist rest, multimedia controls, three-way cable routing, and gaming-grade anti-ghosting. Funkcijos Hybrid mechanical gaming switches OLED Smart Display Five on-board profiles Aircraft-grade aluminum alloy frame Dynamic per-key RGB illumination |
| Product description: | SteelSeries Apex 5 - keyboard - with display Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Built-in devices: | Display |
| Hot keys function: | Multimedia |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | Hybrid Blue Switch |
| Dimensions (wxdxh): | 44.5008 cm x 14.00048 cm x 4.0386 cm |
| Weight: | 927.142 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
The Apex 5 gaming keyboard has hybrid mechanical switches that combine the smoothness of a membrane switch with the added durability, performance, and satisfying tactile click of a blue mechanical switch. It also boasts premium features, such as per-key RGB customization, an OLED Smart Display, aircraft-grade aluminum alloy frame, premium magnetic wrist rest, multimedia controls, three-way cable routing, and gaming-grade anti-ghosting.
Funkcijos
Hybrid mechanical gaming switches
OLED Smart Display
Five on-board profiles
Aircraft-grade aluminum alloy frame
Dynamic per-key RGB illumination