STEELSERIES Apex 3 TKL - US
Gamintojas: STEELSERIES
Prekės kodas (MPN): 64831
Prekės kodas (MPN): 64831
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 72,07 € | |
| S3 | - / - | - | 57,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | SteelSeries Apex 3 TKL - keyboard - QWERTY - US Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | 8-zone RGB / 16.8 million colours |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Hot keys function: | Mute, brightness, play/pause, volume -, volume +, skip backward, skip forward |
| Protection: | Waterproof, dust-resistant |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | Whisper Quiet Gaming Switch |
| Dimensions (wxdxh): | 36.4 cm x 15 cm x 4 cm |
| Weight: | 639 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Funkcijos Whisper quiet gaming switches last for over 20 million keypresses Customizable 8-zone RGB illumination reacts to games and Discord Dedicated multimedia controls for easily adjusting volume and media IP32 water resistant for protection against spills |
| Product description: | SteelSeries Apex 3 TKL - keyboard - QWERTY - US Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | 8-zone RGB / 16.8 million colours |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Hot keys function: | Mute, brightness, play/pause, volume -, volume +, skip backward, skip forward |
| Protection: | Waterproof, dust-resistant |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | Whisper Quiet Gaming Switch |
| Dimensions (wxdxh): | 36.4 cm x 15 cm x 4 cm |
| Weight: | 639 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Funkcijos
Whisper quiet gaming switches last for over 20 million keypresses
Customizable 8-zone RGB illumination reacts to games and Discord
Dedicated multimedia controls for easily adjusting volume and media
IP32 water resistant for protection against spills