SteelSeries Apex 3 RGB - US layout keyboard
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 88,34 € | |
| S2 | - / - | - | 104,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Keyboardtype: | Gaming |
| Wirelesscompatability: | Yes |
| Localization: | EN |
| Numberofkeys: | - |
| Keycablelength: | - |
| Interface: | Wireless via USB |
| Power: | Battery |
| Powerfeatures: | - |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | |
| Packagecontents: | - |
| Width: | 444.7 mm |
| Depth: | 151.6 mm |
| Height: | 39.7 mm |
| Packagedimensions: | - |
| Packageweight: | 1.125 kg |
| Warranty: | 2 years |
003-04 (158) Aprašymas The Apex 3 gaming keyboard was built for the needs of gamers, with IP32 water resistance for protection against spills and accidents. Its whisper quiet gaming switches provide comfortable low friction performance for over 20 million keypresses. The keyboard includes 10-zone RGB customization, a premium magnetic wrist rest, dedicated multimedia controls, and gaming-grade anti-ghosting. Funkcijos IP32 water resistant 10-zone RGB illumination Whisper quiet gaming switches Premium magnetic wrist rest Dedicated multimedia controls |
003-04 (158)
Aprašymas
The Apex 3 gaming keyboard was built for the needs of gamers, with IP32 water resistance for protection against spills and accidents. Its whisper quiet gaming switches provide comfortable low friction performance for over 20 million keypresses. The keyboard includes 10-zone RGB customization, a premium magnetic wrist rest, dedicated multimedia controls, and gaming-grade anti-ghosting.
Funkcijos
IP32 water resistant
10-zone RGB illumination
Whisper quiet gaming switches
Premium magnetic wrist rest
Dedicated multimedia controls