STEELCASE Roam Mobile Stand Srfc HUB2
Gamintojas: STEELCASE
Prekės kodas (MPN): STPM1CART
Prekės kodas (MPN): STPM1CART
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1990,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Steelcase cart - for interactive flat panel - grey, arctic white, pewter |
| Product type: | Cart |
| Dimensions (wxdxh): | 67.3 cm x 77.2 cm x 166 cm |
| Weight: | 28.1 kg |
| Recommended use: | Interactive flat panel |
| Colour: | Grey, arctic white, pewter |
| Wheels qty: | 4 |
| Designed for: | Microsoft Surface Hub 2S 50", Hub 3 for Business |
Aprašymas Steelcase Roam is a system of mobile stands and easy-to-install wall mounts co-developed with Microsoft for the Surface Hub 2, giving teams the freedom to collaborate anywhere. The flow of ideas doesn't have to end when your scheduled meeting does - the approachable design and total flexibility of Roam empower teamwork to happen wherever ideas do: anytime, anywhere, any way. Funkcijos Overall height: 65.4" 360º rotating casters, front casters are locking and back casters are non-locking Storage tray is included to house cords or other essential items when being transported Tray lid is a water-resistant material designed to protect against spills and stains Seismic locking system allows the device to be easily placed on the mobile stand and automatically locks in place |
| Product description: | Steelcase cart - for interactive flat panel - grey, arctic white, pewter |
| Product type: | Cart |
| Dimensions (wxdxh): | 67.3 cm x 77.2 cm x 166 cm |
| Weight: | 28.1 kg |
| Recommended use: | Interactive flat panel |
| Colour: | Grey, arctic white, pewter |
| Wheels qty: | 4 |
| Designed for: | Microsoft Surface Hub 2S 50", Hub 3 for Business |
Aprašymas
Steelcase Roam is a system of mobile stands and easy-to-install wall mounts co-developed with Microsoft for the Surface Hub 2, giving teams the freedom to collaborate anywhere. The flow of ideas doesn't have to end when your scheduled meeting does - the approachable design and total flexibility of Roam empower teamwork to happen wherever ideas do: anytime, anywhere, any way.
Funkcijos
Overall height: 65.4"
360º rotating casters, front casters are locking and back casters are non-locking
Storage tray is included to house cords or other essential items when being transported
Tray lid is a water-resistant material designed to protect against spills and stains
Seismic locking system allows the device to be easily placed on the mobile stand and automatically locks in place