Staple Cartridge for Booklet Maker
Gamintojas: XEROX
Prekės kodas (MPN): 008R13177
Prekės kodas (MPN): 008R13177
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 76,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Producthighlights: |
|
| Staplepurpose: | Fixing |
| Brandcompatibility: | Xerox |
| Quantityperpack: | 1 pc(s) |
| Packagewidth: | 76.2 mm |
| Packagedepth: | 127 mm |
| Packageheight: | 88.9 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |