Skullcandy Wireless Headphones Hesh ANC Over-ear, Noice canceling, Wireless, True Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 130,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 63.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 0.59 kg |
| Gross width (mm): | 209.00 mm |
| Net weight: | 0.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.36 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Colour of product: | True Black |
| Accessories included: | USB-C Charging Cable; Backup AUX Cable; Travel Bag |
| Producer product name: | Hesh ANC |
| Connection type: | Bluetooth |
| Headphones connection type: | Over-ear |
| Wearing style: | |
| Wireless: | Yes |
| Impedance: | 32 Ω |
| Total Harmonic Distortion (THD): | % |
| Frequency range: | 20-20000 Hz |
| Wireless connection: | Yes |
| Microphone: | |
| Noise canceling: | Yes |
| Driver unit: | 4 cm |
| Weight: | 228 g |
| Battery type: | |
| Battery life: | Up to 22 h |
| Sound pressure level (max): | 99.63 dB |
| Producer product family: | Wireless Headphones |
| Charging time: | h |
| Other features: | |
| Compatibility: | |
| Built-in battery: | Yes |
| Connector type: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 63.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 0.59 kg |
| Gross width (mm): | 209.00 mm |
| Net weight: | 0.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.36 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Colour of product: | True Black |
| Accessories included: | USB-C Charging Cable; Backup AUX Cable; Travel Bag |
| Producer product name: | Hesh ANC |
| Connection type: | Bluetooth |
| Headphones connection type: | Over-ear |
| Wearing style: | |
| Wireless: | Yes |
| Impedance: | 32 Ω |
| Total Harmonic Distortion (THD): | % |
| Frequency range: | 20-20000 Hz |
| Wireless connection: | Yes |
| Microphone: | |
| Noise canceling: | Yes |
| Driver unit: | 4 cm |
| Weight: | 228 g |
| Battery type: | |
| Battery life: | Up to 22 h |
| Sound pressure level (max): | 99.63 dB |
| Producer product family: | Wireless Headphones |
| Charging time: | h |
| Other features: | |
| Compatibility: | |
| Built-in battery: | Yes |
| Connector type: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |