Skullcandy SMOKIN BUDS True Wireless, Black Skullcandy
Gamintojas: Skullcandy
Prekės kodas (MPN): S2TAW-R740
Prekės kodas (MPN): S2TAW-R740
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 44,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 35.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1247 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 35.00 mm |
| Gross height (mm): | 220.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1247 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |