Skullcandy SLYR PRO PLAYSTATION Gaming Wired Over-Ear, Black Digi-Hype
Gamintojas: Skullcandy
Prekės kodas (MPN): S6SPY-Q766
Prekės kodas (MPN): S6SPY-Q766
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 124,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |