Skullcandy Multi-Platform Gaming Headset SLYR Wired, Over-Ear, Built-in microphone, Black, Noise canceling
Gamintojas: Skullcandy
Prekės kodas (MPN): S6SYY-P003
Prekės kodas (MPN): S6SYY-P003
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 80,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 408 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wireless: | No |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Connector type: | 3.5 mm, USB |
| Wireless connection: | No |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product name: | SLYR |
| Noise canceling: | Yes |
| USB charging port: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Type: | Gaming |
| Gross depth master carton: | 250 mm |
| Gross width master carton: | 463 mm |
| Gross height master carton: | 275 mm |
| Net weight master carton: | 4.578 kg |
| Tare weight master carton: | 0.541 kg |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Other features: | Removable Boom Mic |
| Producer product family: | Multi-Platform Gaming Headset |
| Impedance: | 32 Ω |
| Driver diameter: | 50 mm |
| Frequency response: | 20-20000 Hz |
| Headphones connection type: | Wired |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 242.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 408 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Wireless: | No |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Connector type: | 3.5 mm, USB |
| Wireless connection: | No |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Producer product name: | SLYR |
| Noise canceling: | Yes |
| USB charging port: | Yes |
| Wearing style: | Over-Ear |
| Type: | Gaming |
| Gross depth master carton: | 250 mm |
| Gross width master carton: | 463 mm |
| Gross height master carton: | 275 mm |
| Net weight master carton: | 4.578 kg |
| Tare weight master carton: | 0.541 kg |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Other features: | Removable Boom Mic |
| Producer product family: | Multi-Platform Gaming Headset |
| Impedance: | 32 Ω |
| Driver diameter: | 50 mm |
| Frequency response: | 20-20000 Hz |
| Headphones connection type: | Wired |
| Warranty: | 24 month(s) |