Skullcandy Jib 3.5 mm, In-ear/Ear-hook, Microphone, White/Black
Gamintojas: Skullcandy
Prekės kodas (MPN): S2DUYK-441
Prekės kodas (MPN): S2DUYK-441
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 10,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Colour of product: | White/Black |
| Special features: | Noise Isolating Fit. Call and Track Control |
| Producer product name: | Jib |
| Headphones connection type: | 3.5 mm |
| Wearing style: | In-ear/Ear-hook |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 17 Ω |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Microphone: | Yes |
| Noise canceling: | No |
| Driver unit: | 1 cm |
| Paper/Pasteboard: | 14.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Connector type: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 190.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Colour of product: | White/Black |
| Special features: | Noise Isolating Fit. Call and Track Control |
| Producer product name: | Jib |
| Headphones connection type: | 3.5 mm |
| Wearing style: | In-ear/Ear-hook |
| Wireless: | No |
| Impedance: | 17 Ω |
| Frequency range: | 20-20.000 Hz |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Microphone: | Yes |
| Noise canceling: | No |
| Driver unit: | 1 cm |
| Paper/Pasteboard: | 14.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Connector type: | |
| Type: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |