Silicon Power SSD XS70 1000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen4x4, Write speed 6800 MB/s, Read speed 7300 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 309,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 36.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.80 mm |
| Gross weight: | 0.43 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard: | 35.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6800 MB/s |
| Read speed: | 7300 MB/s |
| Producer product name: | XS70 |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 36.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.80 mm |
| Gross weight: | 0.43 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard: | 35.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6800 MB/s |
| Read speed: | 7300 MB/s |
| Producer product name: | XS70 |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |