Silicon Power SSD XD80 1000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen3x4, Write speed 3000 MB/s, Read speed 3400 MB/s
Gamintojas: Silicon Power
Prekės kodas (MPN): SP001TBP34XD8005
Prekės kodas (MPN): SP001TBP34XD8005
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 98,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 22.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.80 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| PET: | 12.00 g |
| Hard drive capacity: | GB |
| Colour of product: | |
| Interface: | |
| Producer product name: | XD80 |
| Producer product family: | SSD |
| Other features: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Accessories included: | |
| Dimensions (WxDxH): | mm |
| Interface type: | |
| Operating voltage: | V |
| Hard drive size: | " |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 3000 MB/s |
| Read speed: | 3400 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen3x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Gross depth (mm): | 22.00 mm |
| Gross height (mm): | 4.80 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| PET: | 12.00 g |
| Hard drive capacity: | GB |
| Colour of product: | |
| Interface: | |
| Producer product name: | XD80 |
| Producer product family: | SSD |
| Other features: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Accessories included: | |
| Dimensions (WxDxH): | mm |
| Interface type: | |
| Operating voltage: | V |
| Hard drive size: | " |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 3000 MB/s |
| Read speed: | 3400 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen3x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |