Silicon Power SSD UD85 2000 GB SSD form factor M.2 2280 SSD interface PCIe Gen4x4 Write speed 2800 MB/s Read speed 3600 MB/s
Gamintojas: Silicon Power
Prekės kodas (MPN): SP02KGBP44UD8505
Prekės kodas (MPN): SP02KGBP44UD8505
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 433,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 25.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 2800 MB/s |
| Read speed: | 3600 MB/s |
| Producer product name: | UD85 |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Palette Qty: | 17241 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 25.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 2800 MB/s |
| Read speed: | 3600 MB/s |
| Producer product name: | UD85 |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Palette Qty: | 17241 pc(s) |