SILICON POWER SSD PCIe Gen 3×4 P34A60 2TB
Gamintojas: Silicon Power
Prekės kodas (MPN): SP002TBP34A60M28
Prekės kodas (MPN): SP002TBP34A60M28
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 114,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 32.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Silicon Power |
| Palette Qty: | 576 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 32.00 g |
| Plastic (No PET): | 8.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Silicon Power |
| Palette Qty: | 576 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |