Silicon Power SSD P34A60 256 GB SSD interface PCIe Gen3x4 Write speed 1600 MB/s Read speed 2200 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 76,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 22.00 mm |
| Gross height (mm): | 3.50 mm |
| Gross weight: | 0.01 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 1600 MB/s |
| Read speed: | 2200 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen3x4 |
| Producer product name: | P34A60 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer: | Silicon Power |
| Palette Qty: | 76923 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 22.00 mm |
| Gross height (mm): | 3.50 mm |
| Gross weight: | 0.01 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 1600 MB/s |
| Read speed: | 2200 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen3x4 |
| Producer product name: | P34A60 |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer: | Silicon Power |
| Palette Qty: | 76923 pc(s) |