Silicon Power Slim S55 960 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface Serial ATA III
Gamintojas: Silicon Power
Prekės kodas (MPN): SP960GBSS3S55S25
Prekės kodas (MPN): SP960GBSS3S55S25
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 184,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 36 month(s) |
| Solid-state drive capacity: | 960 GB |
| Solid-state drive interface: | Serial ATA III |
| Memory type: | TLC |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| TRIM support: | Yes |
| RAID support: | Yes |
| ECC: | Yes |
| Native Command Queuing (NCQ): | Yes |
| Internal: | Yes |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Colour of product: | Black |
| RoHS compliance: | Yes |
| Operating voltage: | 5 V |
| Operating shock: | 1500 G |
| Operating vibration: | 20 G |
| Width: | 6.99 cm |
| Depth: | 7 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight: | 60 g |
| Producer product name: | Slim S55 |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Gross weight: | 0.041 kg |
| TI weight (kg): | 0.084 kg |
| Tare weight (kg): | 0.021 kg |
| Read speed: | |
| Write speed: |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Solid-state drive capacity: | 960 GB |
| Solid-state drive interface: | Serial ATA III |
| Memory type: | TLC |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| S.M.A.R.T. support: | Yes |
| TRIM support: | Yes |
| RAID support: | Yes |
| ECC: | Yes |
| Native Command Queuing (NCQ): | Yes |
| Internal: | Yes |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Colour of product: | Black |
| RoHS compliance: | Yes |
| Operating voltage: | 5 V |
| Operating shock: | 1500 G |
| Operating vibration: | 20 G |
| Width: | 6.99 cm |
| Depth: | 7 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight: | 60 g |
| Producer product name: | Slim S55 |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Gross weight: | 0.041 kg |
| TI weight (kg): | 0.084 kg |
| Tare weight (kg): | 0.021 kg |
| Read speed: | |
| Write speed: |