Silicon Power Slim S55 120 GB SSD interface SATA Write speed 420 MB/s Read speed 550 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 38,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Hard drive interface: | Serial ATA III |
| Weight: | 74 g |
| Colour of product: | Black |
| Width: | 10 cm |
| User guide: | Yes |
| Hard drive size: | 2.5 mm |
| Height: | 7 cm |
| Depth: | 6.99 cm |
| Hard drive capacity: | 120 GB |
| Data transfer rate: | 0.55 Gbit/s |
| Form factor: | 2.5 inch |
| Type: | Solid State Drive (SSD) |
| Dimensions (WxDxH): | 100mm x 69.85mm x 7mm mm |
| Capacity: | 120 GB GB |
| Interface: | SATA III 6Gbps |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | Slim S55 |
| Solid-state drive capacity: | 120 GB |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Net weight: | 0.022 kg |
| Gross weight: | 0.055 kg |
| Write speed: | 420 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Paper/Pasteboard: | 23 g |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0002 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.033 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 160 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Gross depth master carton: | 170 mm |
| Gross width master carton: | 134 mm |
| Gross height master carton: | 98 mm |
| Net weight master carton: | 0.55 kg |
| Tare weight master carton: | 0.022 kg |
| Palette Qty: | 7740 pc(s) |
| Hard drive interface: | Serial ATA III |
| Weight: | 74 g |
| Colour of product: | Black |
| Width: | 10 cm |
| User guide: | Yes |
| Hard drive size: | 2.5 mm |
| Height: | 7 cm |
| Depth: | 6.99 cm |
| Hard drive capacity: | 120 GB |
| Data transfer rate: | 0.55 Gbit/s |
| Form factor: | 2.5 inch |
| Type: | Solid State Drive (SSD) |
| Dimensions (WxDxH): | 100mm x 69.85mm x 7mm mm |
| Capacity: | 120 GB GB |
| Interface: | SATA III 6Gbps |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | Slim S55 |
| Solid-state drive capacity: | 120 GB |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Net weight: | 0.022 kg |
| Gross weight: | 0.055 kg |
| Write speed: | 420 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Paper/Pasteboard: | 23 g |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0002 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.033 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 160 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Gross depth master carton: | 170 mm |
| Gross width master carton: | 134 mm |
| Gross height master carton: | 98 mm |
| Net weight master carton: | 0.55 kg |
| Tare weight master carton: | 0.022 kg |
| Palette Qty: | 7740 pc(s) |