Silicon Power Portable SSD PC60 2000 GB SSD interface USB 3.2 Gen 2 Write speed 500 MB/s Read speed 540 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 360,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 11.20 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 10417 pc(s) |
| PET: | 12.00 g |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | PC60 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Operating temperature (T-T): | 0-70 °C |
| Producer product family: | Portable SSD |
| Gross depth master carton: | 455 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 7.9 kg |
| Tare weight master carton: | 0.34 kg |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 540 MB/s |
| Solid-state drive interface: | USB 3.2 Gen 2 |
| Data transfer rate: | 10 Gbit/s |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 11.20 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 45.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 10417 pc(s) |
| PET: | 12.00 g |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | PC60 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Operating temperature (T-T): | 0-70 °C |
| Producer product family: | Portable SSD |
| Gross depth master carton: | 455 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 7.9 kg |
| Tare weight master carton: | 0.34 kg |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 540 MB/s |
| Solid-state drive interface: | USB 3.2 Gen 2 |
| Data transfer rate: | 10 Gbit/s |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |