SILICON POWER Cable USB-C - USB-C 1M
Gamintojas: SILICON POWER
Prekės kodas (MPN): SP1M0ASYLK50CC1G
Prekės kodas (MPN): SP1M0ASYLK50CC1G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 5,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Silicon Power Boost Link LK50CC - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1 m |
| Type: | USB-C cable |
| Features: | USB Power Delivery (3A, 60W), sync and charge, braided, cable tie, L-shaped |
| Length: | 1 m |
| Connector: | 24 pin USB-C - male |
| Connector (second end): | 24 pin USB-C - male - 90° angled |
| Compliant standards: | USB / USB 2.0 |
| Colour: | Grey |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos USB Type-C to Type-C cable is perfect for smartphones, tablets, and notebooks 22 AWG cable supports output power up to 60W (max 3A) for a rapid charging experience Sync and charge with high-speed data rates up to 480Mbps L-shaped design provides a more comfortable fit for a charge-and-play mobile gaming experience PET braided material provides ultra-durable strength with a bend test pass rating of 30,000 times Flexible ridges inspired by an electric current on the L-shaped design offer better protection from direct or indirect damage by safely bending and releasing tension from the cable wires Case-friendly design enables it to connect to most mobile devices without needing to remove the case 100cm/3.3ft length is suitable for most applications Includes a strap for more convenient storage |
| Product description: | Silicon Power Boost Link LK50CC - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1 m |
| Type: | USB-C cable |
| Features: | USB Power Delivery (3A, 60W), sync and charge, braided, cable tie, L-shaped |
| Length: | 1 m |
| Connector: | 24 pin USB-C - male |
| Connector (second end): | 24 pin USB-C - male - 90° angled |
| Compliant standards: | USB / USB 2.0 |
| Colour: | Grey |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos
USB Type-C to Type-C cable is perfect for smartphones, tablets, and notebooks
22 AWG cable supports output power up to 60W (max 3A) for a rapid charging experience
Sync and charge with high-speed data rates up to 480Mbps
L-shaped design provides a more comfortable fit for a charge-and-play mobile gaming experience
PET braided material provides ultra-durable strength with a bend test pass rating of 30,000 times
Flexible ridges inspired by an electric current on the L-shaped design offer better protection from direct or indirect damage by safely bending and releasing tension from the cable wires
Case-friendly design enables it to connect to most mobile devices without needing to remove the case
100cm/3.3ft length is suitable for most applications
Includes a strap for more convenient storage