Silicon Power Ace A55 2000 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | 293,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 110 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 10 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0001375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA III |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | A55 |
| PET: | 1 g |
| Plastic (No PET): | 6 g |
| Producer product family: | Ace |
| Combined (other): | 1.0000 g |
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 110 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 10 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0001375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA III |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | A55 |
| PET: | 1 g |
| Plastic (No PET): | 6 g |
| Producer product family: | Ace |
| Combined (other): | 1.0000 g |