Silicon Power A60 512 GB, SSD interface M.2 NVME, Write speed 1600 MB/s, Read speed 2200 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | - | 119,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 22.00 mm |
| Gross height (mm): | 3.50 mm |
| Gross weight: | 0.01 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 1600 MB/s |
| Read speed: | 2200 MB/s |
| Producer product name: | A60 |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 22.00 mm |
| Gross height (mm): | 3.50 mm |
| Gross weight: | 0.01 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 1600 MB/s |
| Read speed: | 2200 MB/s |
| Producer product name: | A60 |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| Warranty: | 36 month(s) |