Silicon Power A55 512 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. | - | 102,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A55 |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| PET: | 1 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A55 |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| PET: | 1 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |