Silicon Power A55 1000 GB, SSD interface SATA, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
Gamintojas: Silicon Power
Prekės kodas (MPN): SP001TBSS3A55S25
Prekės kodas (MPN): SP001TBSS3A55S25
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 178,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| PET: | 20.00 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A55 |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| PET: | 20.00 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | A55 |